Tasarım Yükleme İşlemleri

Sipariş etmek istediğiniz ürünün ürün sayfasına giriniz. Sipariş ile ilgili opsiyonları tamamladıktan sonra her üründe bulunan Tasarımını Yükle kısmına tasarımınızı ya da sadece görsel yükleyiniz.

Tasarımınızı hazırlarken ürünün boyutuyla bire bir çalışınız. Bazı ürünlerde ürün boyutu sizin tarafınızdan seçilmekte olup, bazı ürünlerde sabit bir boyut vardır. Sabit boyutlu ürünlerin boyut bilgisini ilgili ürünün açıklama kısmında bulabilirsiniz.

Tasarımda kullanacağınız logoların ve görüntülerin vektörel olmasına özen gösteriniz. Aksi takdirde baskı kalitesinde bozulmalar yaşanabilir.

Sadece fotoğraf bastırmak istediğiniz ürünlerde fotoğrafın olabildiğince yüksek çözünürlüklü halini atarsanız baskı kalitesi daha iyi olacaktır.

Tasarımınızı ürün sayfasında ekleyebileceğiniz gibi ürünü sipariş verip başka bir günde tasarımınızı yükleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken grafik@bastirgel.com mail adresine konu başlığına sipariş kodunuzu yazıp (sipariş kodunuzu öğrenmek için tıklayınız) tasarımınızı mail olarak göndermek.

Sipariş Numarası

Sipariş numarası ödeme sonrasında size siparişiniz için atanan özel numaradır. Bu numaraları tasarım yüklerken, grafik desteği alırken, havale/EFT yaparken açıklamaya yazmak için veya farklı konularda bizimle iletişime geçmek için ihtiyacınız olan numaradır.

Sipariş numaranızı öğrenmek için sitemize üye girişi yaptıktan sonra hesabım sekmesi altındaki siparişler sekmesinden ulaşabilirsiniz. Siparişler sekmesine nasıl ulaşacağınızı bilmiyorsanız. Siparişlerinizi ve Durumlarını Görüntüleyin yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Siparişlerinizi ve Durumlarını Görüntüleyin

Sayfamızın sağ üst kısmında bulunan (sepetin solu) Giriş Yap/Kayıt Ol kısmından giriş yapın. Üye girişi yaptıktan sonra giriş yap butonu yerine adınız soyadınız gözükecektir. Fare imlecini adınız ve soyadınızın üzerine getirip açılan bölümden siparişler kısmına tıklamanız yeterlidir.

Siparişlere tıkladığınızda sizi tüm siparişlerinizin olduğu sayfaya aktaracaktır. Bu sayfada sipariş detaylarınızı inceleyebilirsiniz.

Sitemizdeki Ürün Adetleri

Sizlere olabildiğince ürünlerimizi istediğiniz adette sağlamaya çalışıyoruz. Ama maalesef bazı ürünlerde adet sınırlaması yapmak zorunda kalıyoruz. Bazı ürünlerimizde minimum adet sınırı bulunmaktadır. Bazı ürünlerimizde de belli adet sayıları bulunmaktadır. Belli adet sayısı bulunan ürünlerde istediğiniz adet sayısına ulaşana kadar sepete ürün eklemesi yapmanız gerekmektedir. Eğer ki sipariş edilmek istenen ürün sayısı çok fazlaysa talep@bastirgel.com mail adresine istediğiniz ürün ve adet bilgisini yazarak probleminizi çözebilirsiniz.

Teklif Alma

Sitemizde bulamadığınız bir ürün olduğunda veya bulunan bir üründe daha yüksek adet ve farklı özellikler talep etmeniz durumunda sitemizin Teklif İste formunu kullanabilirsiniz.

Teklif iste butonu sitemizin en üst çubuğunda bulunmaktadır. Bu formu doldurup göndermeniz yeterlidir.

Dikkat etmeniz gerekenler;

  • Size ulaşabileceğimiz telefon numarası ve email adresi yazınız.
  • Teklif istenen ürünün özelliklerini açık ve net şekilde belirtiniz.
  • Eğer ki elinizde ürünün görüntüsü, görseli varsa formun altındaki dosya yükle kısmından yükleyebilirsiniz.

Sipariş Ulaşım Süreçleri

Ürünlerimiz 3 aşamadan geçmektedir; tasarım onay süreci, imalat süreci ve teslimat süreci.

Tasarım Onay Süreci: Siparişinizi tamamlayıp ödemenizi yaptıktan sonra tasarım yüklemeniz beklenmektedir. Tasarımda düzeltilmesi gerekli yerler varsa uzman grafik tasarım ekibimiz bunları düzenleyip sizin onayınıza sunulur. Tasarımınıza onay verdikten sonra üretim süreci başlar.

İmalat Süreci: Bu sürecin süresi ürün adetine göre değişmektedir. Ama size en hızlı şekilde teslim etmek için elimizden geleni yapmaktayız.

Teslimat Süreci: İmalat süreci tamamlandıktan sonra ürünleriniz Yurtiçi Kargo’ya verilir ve adresinize teslim için yola çıkar. Sürat Kargo sebepli gecikmelerde kargo firmasıyla iletişime geçmeniz gerekmektedir.